Ładowanie Wydarzenia

Impreza pn. “Rolkuj po nadzieję” skierowana jest do wszystkich amatorów jeżdżących, uczących się jeździć, a także tych, którzy dopiero zaczynają swoją przygodę z popularnym skatingiem. Nie ma ona charakteru typowej rywalizacji sportowej, jednak w rekreacyjnym “rolkowaniu” ukryty jest głębszy sens, gdyż wydarzenie to jest formą wsparcia Hospicjum Homo Homini im. Św. Brata Alberta w Jaworznie.

Uczestnicy wspierają Jaworznickie Hospicjum, poprzez opłacenie opłaty startowej w formie cegiełki, która w całości przekazywana jest na działalność Hospicjum. Podczas samej imprezy rolkarze mogą się za to w pełni skupić na beztroskim pokonywaniu wytyczonej trasy. Tutaj panuje pełna dowolność i każdy może przejechać taki dystans, jaki mu odpowiada. Sugerowaną długością jest 5 km, ale każdy uczestnik może samodzielnie postanowić czy chce pokonać więcej pętli, czy zejść z trasy trochę wcześniej.

Zapisy:

Elektroniczne zgłoszenia do imprezy przyjmowane są od 27 kwietnia do 19 maja 2022 roku na stronie zgloszenia.mckis.jaworzno.pl . Osoby zgłoszone elektronicznie otrzymają pamiątkowy medal uczestnictwa. Zapisu można dokonać także bezpośrednio w dniu wydarzenia  21 maja 2022 r. w biurze zawodów, które będzie czynne w godzinach od 9.00 do 10.45.

Informacje dot. przebiegu trasy:

Rozpoczęcie zawodów odbędzie się ze startu wspólnego o godz. 11.00. Trasa biegu w dniu imprezy nie jest zamknięta dla innych użytkowników – występuje możliwość pojawienia się na niej innych użytkowników, dlatego na trasie biegu należy poruszać się zgodnie z zasadami bezpieczeństwa i zwrócić uwagę na innych uczestników ruchu. Dzieci do 10 lat mają obowiązek posiadania kasku ochronnego. Organizatorzy zalecają stosowanie kasku i ochraniaczy przez wszystkich uczestników – „Jeżdżę z głową w kasku”

REGULAMIN

Dodatkowych informacji udzielają:

Przedstawiciel MCKiS – Janusz Ciołczyk – 32 745 10 30 w.83

Przedstawiciel Hospicjum- koordynator wolontariatu Iwona Pawelec 506 257 379

Podziel się tą informacją ze znajomymi: