Ładowanie Wydarzenia

Ruszyły zapisy do II edycji Rajdu Nordic Walking w Jaworznie Jeleniu-Dębie organizowanego w ramach Dzielnicowego Dnia Dziecka, a którego organizatorem jest Radny Rady Miasta Jaworzna Janusz Papuga. Współorganizatorami zostali: Urząd Miasta Jaworzna, Miejskie Centrum Kultury i Sportu w Jaworznie, Ochotnicza Straż Pożarna w Jeleniu, ATElier Kultury w Jaworznie, Victoria 1918 Jaworzno oraz Angelika Woźniak.

Wszystkich miłośników spacerów z kijami zapraszamy do zapisów – a Rajd odbędzie się w sobotę 27 maja. Miejsce zawodów (biuro zawodów, start i meta) – zlokalizowane będzie przy boisku sportowym przy ulicy Dąb w Jeleniu. Impreza objęta została Honorowym Patronatem Prezydenta Miasta Jaworzna Pana Pawła Silberta.

Do Rajdu może stanąć w tym roku 200 miłośników spacerów z kijkami (taki obowiązujący limit uczestników zaplanowany jest przez Organizatorów), dlatego gorąco prosimy, aby nie zwlekać ze zgłoszeniem się do drugi raz organizowanej imprezy. Trasa rajdu piękna i malownicza – licząca około 5 kilometrów, przebiegająca terenami wokół Stawu Belnik (Jaworzno „Tarka”). Liczymy na wspólną doskonałą zabawę – impreza skierowana jest do wszystkich mieszkańców naszego miasta w formie rodzinnej rekreacji bez typowej rywalizacji sportowej. Start Rajdu zaplanowany jest na godzinę 10.00, a biuro zawodów otwarte dla uczestników zostanie już od godziny 8.30.

Zgłoszenia do Rajdu przyjmowane będą poprzez wypełnienie formularza przez osobę zainteresowaną na stronie internetowej www.zgłoszenia.mckis.jaworzno.pl (panel zgłoszeniowy: „Rajd Nordic-Walking Jeleń Dąb”) już od piątku 28 kwietnia, a trwać będą do wyczerpania limitu zgłoszeń albo najpóźniej do czwartku 25 maja. Można również zgłosić się w biurze zawodów w dniu imprezy, ale tylko jeśli będą dostępne wolne miejsca.

Zapraszamy mieszkańców Jaworzna oraz wszystkich chętnych i spragnionych majowych przechadzek w pięknym otoczeniu przyrody. Każdy może się sprawdzić i znów poczuć atmosferę sportowej przyjaznej rywalizacji.

Wszelkie informacje można znaleźć w regulaminie imprezy dostępnym TUTAJ, a także bezpośrednio u organizatorów: Janusz Papuga (tel. 508-300-243) lub w Dziele Sportu MCKIS (Paweł Wróbel, tel.: 32 745 10 30 wew. 84).

Zobacz także:

Podziel się tą informacją ze znajomymi: