Ładowanie Wydarzenia

2 października o godz. 17.00 w Domu Kultury im. Z. Krudzielskiego w Szczakowej  odbędzie się koncert młodzieży i trenerów ze studia muzycznego ProJazz.

Zespół wokalno-instrumentalny złożony ze studentów i trenerów, działający przy studiu ProJazz w Trzebini wraz z solistami zaprasza na muzyczną ucztę po różnych stylach muzycznych. Usłyszycie Państwo znane polskie utwory oraz utwory które zna cały świat w autorskich aranżacjach.

Solistom będą towarzyszyć trenerzy:

Grzegorz Zagorski – pianista i akordeonista. Absolwent Wydziału Jazzu i Muzyki Estradowej Akademii Muzycznej im. K. Szymanowskiego w Katowicach. Poza zajęciami w naszej szkole działa w kilku różnych projektach muzycznych takich jak: • Poezja śpiewana – zespół Bractwo Wiecznego Natchnienia • Muzyka Jazzowa świata – gościnnie zespół Nivel • Sakralne koncerty jazzowe – Sacro Jam Session

Agata Zamirska – skrzypaczka oraz BASISTKA! Absolwentka instrumentalistyki Akademii Muzycznej w Łodzi oraz absolwentka instrumentalistyki jazzowej Akademii Muzycznej w Katowicach. Finalistka konkursu o Grand Prix Ladies’ Jazz Festival 2017, II miejsce w kategorii solowej na Tarnów Jazz Contest 2017. Muzyk z dużym doświadczeniem estradowym (solowym, liveactowym, zespołowym i orkiestrowym), studyjnym, jak i pedagogicznym. Koncertowała w Niemczech, Szwajcarii, Francji, Chorwacji, Słowenii, Włoszech, Danii, Szwecji, na Litwie, Ukrainie i w Austrii.

Marcin Wojtowicz – Absolwent Akademii Muzycznej w Katowicach na wydziale Jazzu i muzyki estradowej w klasie saksofonu, aktywny muzyk sesyjny, multiinstrumentalista (basista, perkusista, pianista). Podczas koncertu usłyszymy go jako perkusistę. Koncertował we Włoszech, Francji, Niemczech, Węgrzech. Współpracował z polskimi artystami jak: Orkiestra Jerzego Miliana, razem z Big bandem również z Andrzejem Piasecznym, Stachurskim, Grażyną Łobaszewską.

Maciej Musiał – Pianista, akompaniator, muzyk sesyjny, pedagog. Studencką drogę związał z Uniwersytetem Śląskim w Katowicach, specjalizując się w jazzie i muzyce rozrywkowej, kończąc studia z tytułem zawodowym Magistra Sztuki. Ze sceną obyty i zżyty – ma na koncie występy w spektaklach muzycznych i koncertach okolicznościowych Teatru Rozrywki wChorzowie. Wpełni realizuje swoje pasje. Nie straszne mu nowe wyzwania i układanie skomplikowanych aranżacji.

Marlena Kierczak – Założycielka studia ProJazz, trener wokalny, terapeuta głosu, wokalistka. Będąc małym brzdącem rozpoczęła swoją przygodę z muzyką i kontynuuje ją do dziś ucząc, komponując, angażując się w projekty muzyczne i współpracując z muzykami, zarówno z terenu Polski, jak i spoza jej granic. Pomaga ludziom czuć głos.

Spędźmy razem popołudnie z ABBĄ, Queen’em , Bobby McFerrinem i wieloma innymi artystami w naszych autorskich odsłonach.

Bezpłatne wejściówki dostępne od 19 września w godzinach otwarcia Domu Kultury.
Szczegółowe informacje: 32 617 75 38

Podziel się tą informacją ze znajomymi: