Ładowanie Wydarzenia

Miejskie Centrum Kultury i Sportu w Jaworznie gorąco zaprasza wszystkich chętnych do udziału w kolejnej edycji popularnej i kultowej już w naszym mieście imprezie sportowej, jaką jest Grand Prix Jaworzna w Szachach.

Zawody składać się będą tradycyjnie z dziewięciu cykli turniejowych, które z przerwą wakacyjną trwać będą od 17 lutego aż do 17 listopada, kiedy to nastąpi ostatnia finałowa rozgrywka, a po zliczeniu wszystkich punktów wyłonimy najlepszych szachistów w naszym mieście.

Tegoroczne zawody rozpoczną się już niebawem, bo inauguracja zmagań nastąpi w najbliższy piątek 17 lutego.
Start gry — godzina 16.30, miejsce zmagań — sala szachowa na pierwszym piętrze ulokowana w Hali Widowiskowo-Sportowej MCKiS przy ul. Grunwaldzkiej 80 (Jaworzno Centrum).

W ramach Grand Prix udział mogą brać wszyscy chętni, a zgłoszeń należy dokonać za pośrednictwem systemu chessarbiter.com najpóźniej na dwa dni przed rozpoczęciem danego turnieju. Ponieważ ilość miejsc jest ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń. Nie ma obowiązku startu we wszystkich edycjach – do klasyfikacji liczyć się będą tylko wyniki z cykli, w których zawodnik startował.

Turniej zostanie rozegrany w jednej grupie (OPEN), w ramach tej grupy prowadzona będzie dodatkowa klasyfikacja juniorów do lat 8, do lat 10, do lat 12, do lat 14 oraz do lat 18. Sam udział w Grand Prix jest bezpłatny, od zawodników nie będzie pobierane żadne wpisowe! O miejscu w klasyfikacji generalnej decydować będzie suma zdobytych punktów w poszczególnych turniejach.

Wszelkich informacji w sprawach organizacyjnych Grand Prix udziela Jolanta Guzik (tel. 609-554-126).
Jeszcze raz gorąco zachęcamy wszystkich miłośników i amatorów szachów do udziału w tej ciekawej, cyklicznie już organizowanej przez MCKiS rywalizacji.

Szczegóły dotyczące zawodów, podział nagród oraz warunki uczestnictwa znajdują się w Regulaminie Grand Prix dostępnym TUTAJ

Zobacz także:

Podziel się tą informacją ze znajomymi: