Ładowanie Wydarzenia

Dni Jaworzna – to jedno z najważniejszych wydarzeń w naszym mieście, na które czekamy przez cały rok. W tym przygotowaliśmy dwa dni wypełnione ciekawymi i atrakcyjnymi imprezami o zróżnicowanej formule.
Sobota 18 czerwca to dzień koncertów. Na stadionie Azotanii przy ul. Moniuszki 95, będziemy mogli zobaczyć występy takich gwiazd polskiej sceny muzycznej jak Dawid Kwiatkowski, Happysad i Kayah.

W niedzielę 19 czerwca zapraszamy na spotkanie w przestrzeni śródmieścia. Jaworznickie Planty wypełnią się kolorami dzięki Festiwalowi Holi – Święta Kolorów.
Popularna „Płaszczka” na terenie parkingu rowerowego zmieni się we wrotkowisko – tam mieszkańcy Jaworzna będą mogli wziąć udział w warsztatach jazdy na wrotkach, oraz we WrotkoDISCO – tanecznej zabawie w stylu disco.

Rynek Główny to strefa muzyki i relaksu, a całość dopełni widowiskowa parada uliczna z udziałem szczudlarzy, cyrkowców, mimów i monocyklistów.
Zapraszamy wszystkich mieszkańców do udziału w Dniach Jaworzna bez względu na wiek. Jesteśmy przekonani, że każdy znajdzie coś dla siebie wśród zaplanowanych atrakcji.

Dni Jaworzna plakat ogólny FB i str www

Podziel się tą informacją ze znajomymi: