Ładowanie Wydarzenia

Od tego roku zmienił się dystans zawodów – z 10 kilometrów zwiększony będzie do 15 kilometrów, co z pewnością nasili stopień trudności ale i uatrakcyjni trasę. Modyfikacji uległy także kategorie wiekowe oraz nagrody.

Impreza rozpocznie się w sobotę – 25 czerwca, więc czasu na wysłanie zgłoszenia jest dość dużo, należy jednak pamiętać o obowiązującym limicie uczestników, ustalonym na 350 osób. Liczyć się będzie kolejność pełnych zgłoszeń – tj. wypełnienie formularza elektronicznego i uiszczenie opłaty startowej (20 zł) na konto wskazane w regulaminie imprezy. Na liście startowej pojawią się tylko zawodnicy, którzy dokonają zgłoszenia i opłaty. Po wyczerpaniu limitu zgłoszeń panel rejestracji zostanie zamknięty. Panel zapisów dostępny jest TUTAJ.

Zawody rozpoczną się o godzinie 11.00. (biuro zawodów otwarte będzie od godziny 9.00), a uczestnicy rywalizować będą w trzynastu kategoriach wiekowych (9 kategorii męskich i 4 kategorie kobiet) oraz klasyfikacji generalnej kobiet i mężczyzn. Prowadzona będzie również tradycyjnie klasyfikacja dla mieszkańców Jaworzna, osobna dla kobiet i mężczyzn. Wszyscy uczestnicy otrzymają pamiątkowy medal, okolicznościową koszulkę, numer startowy oraz wodę mineralną.

Start, meta i biuro zawodów 26. Wyścigu Rowerów Górskich zlokalizowane będą na terenie OWR Sosina, przy ulicy Bukowskiej (dawne pole namiotowe). Trasa zawodów prowadzić będzie drogami szutrowymi, piaszczystymi i leśnymi, dlatego należy się na niej spodziewać naturalnych przeszkód, takich jak piach, korzenie drzew, kamienie, itp. Warto pamiętać, że trasa wyścigu w dniu zawodów nie będzie zamknięta dla innych użytkowników, wystąpi więc możliwość pojawienia się na niej innych pojazdów oraz pieszych.

Wszelkie informacje o imprezie wraz z pełną treścią REGULAMINU z którym należy się zapoznać można znaleźć w zakładce-> WYŚCIGU ROWERÓW GÓRSKICH.

Serdecznie zapraszamy do startu w naszej imprezie!!!

 

Zobacz także:

Podziel się tą informacją ze znajomymi: