Ruszają zajęcia fitness

Dom Kultury im. Zdzisława Krudzielskiego w Szczakowej ul. Jagiellońska 3, Jaworzno, Śląsk

Trenujemy, NIE ŚPIMY I PODKRĘCAMY TEMPO! Zapraszamy na zajęcia ”Piękna Sylwetka”, które rozpoczną się od 27 września. 

Otwarta strefa kobiet | Klub NIKO

Klub MCKiS "Niko" ul. Na Stoku 14, Jaworzno

Niech niesie nas kreatywność — w nowym roku kulturalnym. Zapraszamy do Klubu Niko na otwartą Strefę Kobiet, podczas której uczestniczki będą eksperymentować z materiałem. Mamy nadzieję na złotą, słoneczną jesień i w związku z tym na zajęciach ozdobimy techniką decoupage buty.

15pln

Otwarty trening Hip-Hop dla dzieci

Klub MCKiS "Niko" ul. Na Stoku 14, Jaworzno

Akcja rekrutacja - ZATAŃCZ Z NAMI!  Zapraszamy 30 września, piątek na zajęcia tańca Hip-Hop. Będzie to otwarty trening dla dzieci w wieku 7-12 lat,  połączony z naborem do grupy.

Grand Prix Jaworzna w Szachach – 7 edycja

Hala Widowiskowo-Sportowa MCKiS Grunwaldzka 80, Jaworzno, Śląsk

Na dobre trwa już walka w jaworznickich szachowych zmaganiach Grand Prix. Po rozegranych sześciu cyklach turniejowych walka zapowiada się cały czas bardzo emocjonująco. Na chwilę obecną na pozycję lidera ”wskoczył” Maciej Malik, który łącznie na swoim koncie ma już zgromadzonych 33 punkty. Drugą pozycję zajmuje Jolanta Guzik (32 punkty), a na najniższym stopniu podium plasuje się Stachańczyk Jacek (31 punktów). Do rozegrania pozostały jeszcze 3 rundy, a przewaga punktowa pierwszej trójki nad kolejnymi zawodnikami nie jest duża, z pewnością do samego końca zmagań zapowiadają nam się wielkie emocje.

VII Byczyńskie Rodzinne Spotkanie Rowerowe

Klub MCKiS "Niko" ul. Na Stoku 14, Jaworzno

W Byczynie mamy nie tylko wspaniałe trasy do uprawiania nordic walkingu ale i takie, które są dostosowane dla rowerzystów. Uczestnicy tego wydarzenia tradycyjnie odwiedzą kilka punktów kontrolnych, by zebrać pieczątki i potwierdzić, że przemierzyli całą trasę.

Piknik “A nam jest szkoda lata”

Miejskie Centrum Kultury i Sportu w Jaworznie zaprasza na piknik pn. “A nam jest szkoda lata“, który odbędzie się 2.10 (niedziela) w godz. 14:00 – 17:00 na dawnym placu zabaw przy ulicy 3 maja (Podwale). Piknik współfinansowany jest z Gminnej Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych, natomiast honorowy patronat nad wydarzeniem objął Prezydent Miasta Jaworzna – Paweł Silbert. 

Koncert Jazzowy w Domu Kultury im. Z. Krudzielskiego w Szczakowej

Dom Kultury im. Zdzisława Krudzielskiego w Szczakowej ul. Jagiellońska 3, Jaworzno, Śląsk

2 października o godz. 17.00 w Domu Kultury im. Z. Krudzielskiego w Szczakowej  odbędzie się koncert młodzieży i trenerów ze studia muzycznego ProJazz. Zespół wokalno-instrumentalny złożony ze studentów i trenerów, działający przy studiu ProJazz w Trzebini wraz z solistami zaprasza na muzyczną ucztę po różnych stylach muzycznych. Usłyszycie Państwo znane polskie utwory oraz utwory które zna cały świat w autorskich aranżacjach.

“Wielka wyprawa pana Maluśkiewicza”

Dom Kultury im. Zdzisława Krudzielskiego w Szczakowej ul. Jagiellońska 3, Jaworzno, Śląsk

5 października, o godz. 10.00 w sali teatralnej Domu Kultury im. Z. Krudzielskiego odbędzie się spektakl teatralny pt. “Wielka wyprawa pana Maluśkiewicza” w wykonaniu jaworznickiej grupy O!Teatr.