VIII Mistrzostwa Jaworzna w badmintonie im. Mirosława Ciołczyka

Hala Widowiskowo-Sportowa MCKiS Grunwaldzka 80, Jaworzno, Śląsk

Tegoroczne jaworznickie święto kometki – czyli VIII Mistrzostwa Jaworzna w Badmintonie im. Mirosława Ciołczyka – po raz kolejny odbędzie się tuż po wakacyjnej przerwie! Na dwudniowej imprezie, która łączy w sobie kilka oddzielnych zawodów, a także rywalizację amatorów z weteranami, uczniów z nauczycielami i nie tylko, spotkamy się ponownie w Hali Widowiskowo-Sportowej MCKiS, w weekend 2-3 września!

Rodzinny Rajd Rowerowy Świętego Floriana

Rynek w Jaworznie ul. Rynek Główny, Jaworzno, Śląskie, Polska

Stowarzyszenie Katolickie Przyjaźń Jaworznicka wraz z Radnym Rady Miasta Jaworzna Dawidem Domagalskim wspierani przez Miejskie Centrum Kultury i Sportu w Jaworznie gorąco zapraszają do udziału w corocznie organizowanym w naszym mieście Rodzinnym Rajdzie Rowerowym.

“Bajkomat” – spektakl teatralny dla dzieci

Dom Kultury im. Zdzisława Krudzielskiego w Szczakowej ul. Jagiellońska 3, Jaworzno, Śląsk, Polska

Zapraszamy w nowym sezonie kulturalnym MCKiS na spektakl dla dzieci Bajkomat w wykonaniu Teatru Gry i Ludzie. Widzowie, przeniosą się z nami do świata bajek, który pojawi się na deskach sceny Domu Kultury im. Zdzisława Krudzielskiego w Szczakowej.

XIV Festiwal Modelarski

Hala Widowiskowo-Sportowa MCKiS Grunwaldzka 80, Jaworzno, Śląsk

W ten weekend, 9 i 10 września 2023 r., po raz czternasty w Jaworznie odbędzie się Festiwal Modelarski. Podczas dwóch festiwalowych dni – oprócz konkursu, odbędzie się giełda i wystawa modelarska.

14. Jaworzno Triathlon “Stalowy Sokół”

Ośrodek Wypoczynkowo-Rekreacyjny "Sosina" ul. Bukowska 10, Jaworzno, Śląskie, Polska

Jaworznicki Triathlon “Stalowy Sokół” jest jedną z największych imprez triathlonowych na południu Polski. Impreza cieszy się niesłabnącą popularnością wśród zawodników z powodu świetnej organizacji, malowniczej lokalizacji i specyficznego klimatu zawodów, które są mocno cenione przez startujących. 

XI Regaty Kajakowe

Ośrodek Wypoczynkowo-Rekreacyjny "Sosina" ul. Bukowska 10, Jaworzno, Śląskie, Polska

Już w środę 16 sierpnia br. uruchomione zostaną zapisy do jedenastej już edycji popularnych i lubianych Regat Kajakowych, które tradycyjnie odbędą się na Zalewie „Sosina” (ul. Bukowska) w sobotę 16 września.

Siatkówka | MCKiS Jaworzno vs BBTS Bielsko-Biała

Hala Widowiskowo-Sportowa MCKiS Grunwaldzka 80, Jaworzno, Śląsk

W sobotę 16 września br., pierwszoligowi siatkarze Miejskiego Centrum Kultury i Sportu, zainaugurują rozgrywki w TAURON 1 Lidze. We własnej hali podejmować będą zespół BBTS Bielsko Biała.

Spektakl | „Niekończąca się historia”

Dom Kultury im. Zdzisława Krudzielskiego w Szczakowej ul. Jagiellońska 3, Jaworzno, Śląsk, Polska

Zapraszamy na kolejny spektakl familijny w wykonaniu aktorów teatru RAWA, który odbędzie się 22 października (piątek) o godzinie 16 w Domu Kultury im. Z. Krudzielskiego w Szczakowej.

27. Międzynarodowy Bieg Uliczny

Stadion Miejski "Victoria" ul. Krakowska 8, Jaworzno, Śląskie

Międzynarodowy Bieg Uliczny jest organizowany w Jaworznie od 1996 roku i jest to największa impreza sportowa dla profesjonalistów i amatorów w naszym mieście. “Jaworznicka piętnastka” znana jest w całej Polsce oraz za granicą, a każda kolejna edycja cieszy się dużym zainteresowaniem biegaczy.