Zwycięstwem zakończyli ligowe zmagania w roku 2021 drugoligowi siatkarze Miejskiego Centrum Kultury i Sportu. Podopieczni Tomasza Wątorka w hicie 15 kolejki rozgrywek grupy 4 pokonali na wyjeździe MKS Andrychów 3 – 0. Najlepszym zawodnikiem meczu wybrany został przyjmujący naszej drużyny Jakub Grzegolec. Tym samym jaworznianie wciąż pozostają jedynym, niepokonanym zespołem w drugiej lidze, a w swojej grupie rozgrywkowej umocnili się na pozycji lidera z dorobkiem 44 punktów !!! Zajmujący drugie miejsce w tabeli andrychowianie tracą już do jaworznian osiem puntów, a trzeci zespół z Krosna ma stratę 13 „oczek” do lidera z Jaworzna.
Było to drugie zwycięstwo odniesione nad MKS w bieżących rozgrywkach. Podobnym wynikiem zakończył się pierwszy mecz pomiędzy tymi zespołami, który rozegrany został w Jaworznie 2 października.
Teraz czas na zasłużoną przerwę świąteczną w rozgrywkach. Na boiska siatkarze wrócą dopiero 8 stycznia 2022 r. Wtedy to właśnie nasza drużyna podejmie na swoim parkiecie UMKS Kęczanin Kęty. Mecz w hali widowiskowo – sportowej MCKiS przy ulicy Grunwaldzkiej 80 zaplanowany został na godzinę 17.00.

18.12.2021 r.
MKS Andrychów – MCKiS Jaworzno 0 – 3 ( 19 – 25, 21 – 25, 21 – 25 )