Wykorzystywanie programów graficznych do tworzenia niezwykłych kompozycji? Grafiki wiszące na ścianach zamiast obrazów? Projektowanie przestrzeni w programie graficznym? Dlaczego nie! To wszystko jest możliwe! Będzie się można o tym przekonać podczas nowych zajęć w Domu Kultury! Warsztaty grafiki komputerowej ruszają już 9 maja i będą się odbywać w każdy czwartek, w godzinach od 15.00 do 16.30.

Sprawne posługiwanie się programem graficznym jest bardzo cenną umiejętnością. Można samodzielnie zaprojektować plakat z ulubionymi bohaterami, gustowne etykiety na słoiki z przetworami, nietuzinkowy kalendarz czy wizytówki, które później posłużą w pracy. Wiele takich projektów można wydrukować samodzielnie! Z takiego tworzenia płynie ogromna satysfakcja – mówi Angelina Więckowska instruktor Miejskiego Centrum Kultury i Sportu.

Na początku uczestnicy zajęć będą poznawać podstawy, czyli do czego służą poszczególne funkcje, później nastąpią lekcje praktyczne i wykorzystanie nabytej wiedzy w praktyce.

Na zajęcia należy zgłosić się z własnym laptopem wyposażonym w program graficzny CorelDRAW.

Zapisy przyjmuje Angelina Więckowska pod numerem telefonu 32 617 75 38 lub osobiście w Domu Kultury im. Z. Krudzielskiego przy ul. Jagiellońskiej 3.

Koszt zajęć: 40 zł/ miesiąc

plakat-warsztaty-komputerowe

Zobacz także: