Pracownicy Domu Kultury im. Zdzisława Krudzielskiego w Szczakowej zapraszają dzieci i młodzież na aktywny wypoczynek w ramach ferii zimowych.

W pierwszym tygodniu ferii (16-20 stycznia) dla dzieci został przygotowany zimowy wypoczynek w ramach akcji “Zima w mieście“. Podczas tego tygodnia uczestnicy zostaną zaproszeni do udziału w zorganizowanych zajęciach, podczas których będą mieli okazję wziąć udział w warsztatach integracyjnych, warsztatach artystycznych, warsztatach teatralno-performatywnych, ale także wyjechać do kina i na spektakl do Teatru Dzieci Zagłębia w Będzinie.
Zapisy na wypoczynek odbywać się będą w Domu Kultury od godz. 8.00.

W drugim tygodniu ferii (23-27 stycznia) zimowy wypoczynek przybierze formułę półkolonii, podczas których dzieci będą korzystali z szerszej oferty animacyjnej. W trakcie trwania półkolonii dzieci i młodzież wyjadą na wycieczkę do Kopalni Guido, na lodowisko miejskie, do kina, na warsztaty kulinarne, skorzystają z warsztatów artystycznych, wezmą udział w turnieju gier planszowych. W każdym dniu wypoczynku uczestnicy otrzymają drugie śniadanie i obiad. Półkolonia będzie rozpoczynać się od godz. 7.15, natomiast odbiór dzieci będzie w godzinach 15.00-15.45.

Zapisy na wypoczynek odbywać się będą elektronicznie na naszej stronie: https://zgloszenia.mckis.jaworzno.pl

Szczegóły na plakatach i pod numerem telefonu 32 617 75 38.

Zapisy od 5 stycznia. 

 

 

Zobacz także: