Wygrywamy drugi mecz z rzędu! Mecz z Redwood Stela Cieszyn zakończył się wynikiem 70-94 (19-19, 26-16, 14-36, 11-23). Po 20 minutach gry wszystko wskazywało na to, że to gospodarze wyjdą z tego pojedynku z tarczą. Zdominowana zbiórka przez zespół z Cieszyna, obrona strefowa oraz celne trójki Michała Kuboszka uniemożliwiały nam objęcie prowadzenia.

3 kwarta, pressing na całym boisku, zmuszanie przeciwnika do błędu, energiczne reakcje całej ławki i napędzenie się zespołowymi akcjami w ataku – tak nasza drużyna rozpoczęła rewelacyjną drugą połowę wygraną 59-25. Cieszy również fakt, że wszyscy nasi zawodnicy nie zakończyli meczu na tzw. ”rowerze”, czyli każdy zapunktował.
Rasztabiga 27, Brzozowski 25, Kozub 14, Trzaska 12, Cierniecki 4, Nadolnik 4, Trociński 3, Dudek 3, Jasiołek 2.