V BYK BYCZYŃSKI to duża rodzinna dwuetapowa impreza, która na stałe weszła w harmonogram wydarzeń organizowanych w Jaworznie.

Byk Byczyński startuje już 16 czerwca od wczesnych godzin niedzielnych.

Na początek miłośnicy popularnych w mieście kijków nordic walking przejdą malowniczą trasą wokół byczyńskich Grobli (ok 8 km), startując ze stadionu LKS Zgoda Byczyna. Potem nieco dłuższą trasą (ok. 14 km) przejadą fani rowerowych kółek, a równolegle do rajdów w Klubie NIKO będzie miał miejsce Turniej Tenisa Stołowego (kat. open) – szczegółowe informacje w regulaminach i na plakacie.

Dziś o godzinie 12.00 startują internetowe zapisy do rajdów i Turnieju Tenisa Stołowego, link do zapisów znajduje się TUTAJ.

Popołudniowa odsłona piknikowa na byczyńskim rynku to występy dzieci, młodzieży i dorosłych z instytucji współpracujących z Klubem MCKiS NIKO, koncert zespołu śpiewaczego BYCZYNIANKI, pokonkursowa wystawa fotografii “Byczyna, gdzie to jest?”, warsztaty artystyczne i wiele innych atrakcji.

Byk zakończy się około godz. 20.00 występem zespołu muzycznego Wersja Próbna, który zaprezentuje covery znanych wykonawców oraz własne kompozycje.

Program został tak ułożony, by każdy znalazł coś interesującego dla siebie bez względu na miejsce zamieszkania i wiek, zatem ZAPRASZAMY do wspólnego spędzenia z nami niedzieli.

Dokumenty do pobrania:

Harmonogram sportowy

Ochrona danych osobowych

Regulamin imprezy

REGULAMIN V Byk Byczyński – NORDIC WALKING I RAJD ROWEROWY

REGULAMIN TURNIEJU V BYCZYŃSKI BYK – TENIS STOŁOWY

 

Zobacz także: