Jaworznicki zespół Blunt Razor po raz kolejny ma szansę na nagrodę w ważnym konkursie. Tym razem ci popularni w naszym mieście muzycy zgłosili się do Festiwalu Supportów, w którym główną nagrodą jest występ przed wielotysięczną publicznością podczas dużej imprezy z udziałem gwiazd muzyki “Krynica Źródłem Kultury”. Do wygrania jest też 40 tys. zł.

Muzycy przeszli pierwszy etap eliminacji, w którym jury konkursowe wybrało 10 najlepszych spośród wszystkich zgłoszonych zespołów. W przejściu do finałowej szóstki, która zagra w Krynicy, pomóc muszą internauci i fani. Teraz każdy z zespołów zagra jako support w krakowskim Klubie Muzycznym Forty Kleparz. Występ Blunt Razor zaplanowany jest na 15 grudnia. Głosować można codziennie aż do 16 grudnia na stronie http://www.festiwalsupportow.pl

Jest nam bardzo miło, że zostaliśmy wybrani do topowej 10 Festiwalu Supportów. Konkurencja prezentuje bardzo wysoki poziom, więc musimy dać z siebie wszystko! Gorąco zachęcamy wszystkich do głosowania na stronie internetowej festiwalu oraz zapraszamy na koncert w Klubie Muzycznym Forty Kleparz! Pięknie dziękujemy za oddane głosy – mówi Łukasz Pierzchała, perkusista zespołu.

Tekst: DL

Zobacz także: