Czy warto planować? Co zrobić kiedy musimy zmienić plany? Notatki, kolorowe karteczki, przypomnienia w telefonach? Często nurtują nas te pytania. Co zrobić, by zdążyć, zapamiętać, nie zapomnieć? Ciężko nam znaleźć czas na planowanie, czas dla siebie… Ale jest na to sposób.

Po wakacyjnym projekcie arteterapeutycznym panie wyraziły chęć do udziału w kolejnych warsztatach. Spotkały się ponownie w Klubie NIKO 13 stycznia żeby artystycznie rozpocząć kolejny rok pod okiem instuktor Kingi Jończyk.

“Arteterapia to twórczy trening, terapia wykorzystująca proces tworzenia lub wynik procesu twórczego do wzbogacenia własnej osobowości. Jest to metoda poznawania siebie, przygoda z tworzeniem oraz z twórczym myśleniem.” – H. Grzegorzewski

Warsztaty poprowadziła Kinga Jończyk. Grupa zaplanowała cele i postanowienia na 2018 rok. Podczas tworzenia kalendarzy uczestniczki mogły dać się ponieść fantazji i wyrazić siebie. Rozmowy, dzielenie się doświadczeniem, wymiana zdań, ale i otwartość na drugiego człowieka oraz szacunek – to stałe elementy naszych spotkań.

Zapraszamy na kolejne!
Terminy na naszej podstronie oraz profilu Facebook.

Zobacz także: