plakat-aktywne-dzielniceJuż w najbliższą niedzielę, 9 czerwca, zapraszamy na kolejne wydarzenie skierowane dla całych rodzinach! Przed nami kolejna odsłona “Aktywnych Dzielnic”.

“Aktywne dzielnice” to cykl 10 imprez, odbywających się w ramach miejskiego programu “Jaworzno wspiera rodziny”. Potrwają one do września, gwarantując mieszkańcom wyśmienitą rozrywkę.

W ubiegłym roku te imprezy okazały się hitem! W tym roku odbędą się również, co prawda będzie ich nieco mniej, ale na pewno mieszkańcy miasta będą bawić się świetnie! Można liczyć na zabawy, konkursy i quizy dla całych rodzin, a także liczne występy artystyczne – mówią organizatorzy.

Tym razem wspólna zabawa odbędzie się w Niedzieliskach, na terenie nowo otwartego rynku. Na uczestników czekać będzie moc atrakcji m.in. strefa malucha wraz z dmuchanym zamkiem, mini strefa gastronomiczna przygotowana przez Szkołę Podstawową nr 3, strefa sportowo-rekreacyjna i występy artystyczne przygotowane przez uczniów Szkoły Podstawowej nr 3.

Będzie też coś dla miłośników muzyki, na scenie wystąpią: Schola “Kantyczki” z Parafii pw. Jana Kantego w Niedzieliskach oraz zespół śpiewaczy Jaworznianki.

Czekamy na Was od godz. 16:00!

Zobacz także: