aktywne-planty-plakatJuż 11 sierpnia w godz. 16:00-19:00  zapraszamy na kolejną odsłonę “Aktywnych Dzielnic”, które tym razem zaprezentują się w hawajskim wydaniu. Klimat tego archipelagu będzie można poczuć tym razem na jaworznickich Plantach.

Podczas pikniku będzie można nauczyć się hawajskiego tańca – hula, a przy okazji wybrać króla i królową Hawajów! Dla nieco starszych uczestników imprezy zostały przygotowane przeróżne konkurencje sportowe, wśród których wymienić można wyścigi na tratwach, wodną sztafetę, wodne przeciąganie liny, zabawę limbo i układanie wieży z dmuchanych kół. Nie zabraknie również atrakcji dla najmłodszych. W tej strefie będzie można znaleźć kącik malucha, balonowe kreacje, pokaz baniek mydlanych, a także ogromny dmuchany zamek, na którym będzie można wyszaleć się do woli.

Każdy uczestnik będzie mógł też zakręcić hawajskim kołem fortuny i wygrać atrakcyjną nagrodę.

Aktywnym Dzielnicom patronuje Paweł Silbert, prezydent Jaworzna, a głównym organizatorem festynów jest Miejskie Centrum Kultury i Sportu w Jaworznie przy współpracy z innymi miejskimi instytucjami kulturalnymi. Imprezy są współfinansowane przez Gminną Komisję Rozwiązywania Problemów Alkoholowych.

Serdecznie zapraszamy!

Zobacz także: