Orkiestra Rozrywkowa miasta Jaworzna eM Band znana jest wśród polskich artystów z tego, że koncerty sprawiają jej członkom zawsze ogrom radości. Występujący z jaworznickim big-bandem wokaliści i muzycy podkreślali wielokrotnie, że rzadko widzi się, żeby profesjonalnym orkiestrom, z tak dużym doświadczeniem scenicznym wspólne granie nadal przynosiło tyle przyjemności.

Nie inaczej było i podczas ostatniego koncertu eM Bandu. Nasza orkiestra wystąpiła 2 maja w Rybniku z jednym z najbardziej popularnych wśród młodszego pokolenia wykonawcą, Grubsonem. Koncert był świetnie odebrany przez fanów rapera i producenta. Grubson nagrał w ubiegłym roku z akompaniamentem jaworznickiej orkiestry swój czwarty krążek studyjny, “Gatunek L”.

W niedzielę, 13 maja będziemy mogli posłuchać eM Bandu w Centrum Kongresowym w Krakowie podczas gali “Stulecie polskiej piosenki”, a 9 czerwca i 15 lipca muzycy zagrają w Jaworznie, Pierwszy z koncertów będzie w Niedzieliskach, a miesiąc później zobaczymy ich na Plantach.

Tekst: DL

Zobacz także: